Кардіохірург

Кардіохірург

Кардіохірург - це лікар, який лікує патології серцево-судинної системи за допомогою хірургічного втручання.

Кардіохірургів, як і хірургів, в цілому, прийнято вважати елітою медицини. Наскільки професія кардіохірурга престижна та перспективна, настільки ж вона, безумовно, складна та вкрай відповідальна. Не кожний студент, а по закінченню інтернатури і лікар, у підсумку, зможе стати гарним кардіохірургом. Багато випускників цієї спеціальності зупиняються на півдорозі, не потягнувши цю професію. Тому, перш ніж вибирати професію кардіохірурга, потрібно ретельно все обміркувати і зважити.

Графік роботи цих фахівців змушує їх, практично, жити на роботі і роботою.

Кардіохірург повинен мати міцне здоров'я, мати витривалість, терпіння і вмінням чітко і правильно реагувати на будь-які ускладнення в ході багатогодинних операцій.

ОБОВ'ЯЗКИ КАРДІОХІРУРГА

  • прийом і консультування пацієнтів з питань кардіохірургії;
  • діагностування патологій серця;
  • направлення на різні методи дослідження (електрокардіографія, ехокардіографія, рентген грудної клітки, ядерно-магнітно-резонансна томографія та інші);
  • проведення кардіохірургічних операцій (аортокоронарне шунтування, протезування клапанів серця, трансплантація серця, імплантація кардіостимуляторів та інші);
  • реабілітація і ведення пацієнтів у післяопераційний період;
  • участь у профільних наукових конференціях.

МІСЦЯ РОБОТИ

Лікарні із профільними відділеннями, науково-дослідні інститути, кардіохірургічні і кардіологічні центри.

Для того щоб стати кардіохірургом, потрібно здобути вищу медичну освіту за фахом «Лікувальна справа», та закінчити інтернатуру за фахом «Серцево-судинна хірургія».

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі
Куди вступати: найперспективніші професії 2021-2025 років

Щорічно нові молоді спеціалісти, закінчивши своє навчання, починають активний пошук роботи. Пропонуємо ознайомитися зі списком одних з найбільш привабливих напрямків для навчання в найближчі 5 років.

Читати далі