Кардіохірург

Кардіохірург

Кардіохірург - це лікар, який лікує патології серцево-судинної системи за допомогою хірургічного втручання.

Кардіохірургів, як і хірургів, в цілому, прийнято вважати елітою медицини. Наскільки професія кардіохірурга престижна та перспективна, настільки ж вона, безумовно, складна та вкрай відповідальна. Не кожний студент, а по закінченню інтернатури і лікар, у підсумку, зможе стати гарним кардіохірургом. Багато випускників цієї спеціальності зупиняються на півдорозі, не потягнувши цю професію. Тому, перш ніж вибирати професію кардіохірурга, потрібно ретельно все обміркувати і зважити.

Графік роботи цих фахівців змушує їх, практично, жити на роботі і роботою.

Кардіохірург повинен мати міцне здоров'я, мати витривалість, терпіння і вмінням чітко і правильно реагувати на будь-які ускладнення в ході багатогодинних операцій.

ОБОВ'ЯЗКИ КАРДІОХІРУРГА

  • прийом і консультування пацієнтів з питань кардіохірургії;
  • діагностування патологій серця;
  • направлення на різні методи дослідження (електрокардіографія, ехокардіографія, рентген грудної клітки, ядерно-магнітно-резонансна томографія та інші);
  • проведення кардіохірургічних операцій (аортокоронарне шунтування, протезування клапанів серця, трансплантація серця, імплантація кардіостимуляторів та інші);
  • реабілітація і ведення пацієнтів у післяопераційний період;
  • участь у профільних наукових конференціях.

МІСЦЯ РОБОТИ

Лікарні із профільними відділеннями, науково-дослідні інститути, кардіохірургічні і кардіологічні центри.

Для того щоб стати кардіохірургом, потрібно здобути вищу медичну освіту за фахом «Лікувальна справа», та закінчити інтернатуру за фахом «Серцево-судинна хірургія».

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі
Професії майбутнього в сфері будівництва та міського господарства

 

Сьогодні активно впроваджуються технологічні інновації в сфері будівництва та міського господарства, що, безумовно, спричинить за собою появу нових фахівців на ринку праці.

Читати далі
КИТАЙ ЗАПРОШУЄ ВОЛОНТЕРІВ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2022 У ПЕКІНІ

Стартував набір волонтерів для допомоги в організації і проведенні Олімпійських ігор 2022 року у Пекіні, які пройдуть з 4 по 20 лютого.

Читати далі