Кардіохірург

Кардіохірург

Кардіохірург - це лікар, який лікує патології серцево-судинної системи за допомогою хірургічного втручання.

Кардіохірургів, як і хірургів, в цілому, прийнято вважати елітою медицини. Наскільки професія кардіохірурга престижна та перспективна, настільки ж вона, безумовно, складна та вкрай відповідальна. Не кожний студент, а по закінченню інтернатури і лікар, у підсумку, зможе стати гарним кардіохірургом. Багато випускників цієї спеціальності зупиняються на півдорозі, не потягнувши цю професію. Тому, перш ніж вибирати професію кардіохірурга, потрібно ретельно все обміркувати і зважити.

Графік роботи цих фахівців змушує їх, практично, жити на роботі і роботою.

Кардіохірург повинен мати міцне здоров'я, мати витривалість, терпіння і вмінням чітко і правильно реагувати на будь-які ускладнення в ході багатогодинних операцій.

ОБОВ'ЯЗКИ КАРДІОХІРУРГА

  • прийом і консультування пацієнтів з питань кардіохірургії;
  • діагностування патологій серця;
  • направлення на різні методи дослідження (електрокардіографія, ехокардіографія, рентген грудної клітки, ядерно-магнітно-резонансна томографія та інші);
  • проведення кардіохірургічних операцій (аортокоронарне шунтування, протезування клапанів серця, трансплантація серця, імплантація кардіостимуляторів та інші);
  • реабілітація і ведення пацієнтів у післяопераційний період;
  • участь у профільних наукових конференціях.

МІСЦЯ РОБОТИ

Лікарні із профільними відділеннями, науково-дослідні інститути, кардіохірургічні і кардіологічні центри.

Для того щоб стати кардіохірургом, потрібно здобути вищу медичну освіту за фахом «Лікувальна справа», та закінчити інтернатуру за фахом «Серцево-судинна хірургія».

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
ФОТОКОНКУРС від ООН
Організація Об'єднаних Націй проголосила 2020 Міжнародним роком охорони здоров'я рослин (МГОЗР). У зв'язку з цим було оголошено конкурс фотографій.
Читати далі
Стань частиною команди «Академік Вернадський»

Станція «Академік Вернадський», що розташовується на острові Галіндез, - система з власною інфраструктурою, завдяки якій гарантується стабільна робота протягом усього року.

Читати далі
Наступний 2020-2021 навчальний рік стане роком математики в Україні

"Оскільки за результатами PISA-2018 ми маємо найгірші дані саме з математики, наступний 2020-2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні."

Читати далі