Хендлер

Хендлер

Хендлер - це фахівець, у професійні обов'язки якого входить повна підготовка собаки до участі у виставці, а також супровід та демонстрація собаки на виставці.

Професія хендлера доволі цікава, але в той же час і складна. Не всім бажаючим вона під силу. Крім любові до собак кандидат у хендлери повинен мати сильний характер, добре знати психологію тварин, володіти знаннями з дресури та вміти їх застосовувати, вміти встановлювати контакт із підопічним, викликаючи у собаки довіру та симпатію до себе.

Обов'язки хендлера

  • підготовка собаки до участі у виставці (тренування, ринг-дресура, підготовка екстер'єру);
  • представлення собаки на виставці;
  • організація виставочного графіку та запис на виставки;
  • догляд за собакою у відсутності господарів;
  • участь у виставках, майстер-класах.

Хендлери можуть працювати в розплідниках, кінологічних клубах, на виставках, приватно. Крім того, досвідчені хендлери можуть ділитися своїми знаннями та досвідом на курсах та майстер-класах для новачків-хендлерів.

Для того щоб стати хендлером необхідно закінчити профільні курси. Диплом про вищу освіту не є обов'язковим. Однак, великим плюсом для успішної кар'єри хендлера буде наявність вищої ветеринарної освіти.

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
24.09.2020
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі
09.08.2020
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі
30.05.2020
Професії майбутнього в сфері будівництва та міського господарства

 

Сьогодні активно впроваджуються технологічні інновації в сфері будівництва та міського господарства, що, безумовно, спричинить за собою появу нових фахівців на ринку праці.

Читати далі