Хендлер

Хендлер

Хендлер - це фахівець, у професійні обов'язки якого входить повна підготовка собаки до участі у виставці, а також супровід та демонстрація собаки на виставці.

Професія хендлера доволі цікава, але в той же час і складна. Не всім бажаючим вона під силу. Крім любові до собак кандидат у хендлери повинен мати сильний характер, добре знати психологію тварин, володіти знаннями з дресури та вміти їх застосовувати, вміти встановлювати контакт із підопічним, викликаючи у собаки довіру та симпатію до себе.

Обов'язки хендлера

  • підготовка собаки до участі у виставці (тренування, ринг-дресура, підготовка екстер'єру);
  • представлення собаки на виставці;
  • організація виставочного графіку та запис на виставки;
  • догляд за собакою у відсутності господарів;
  • участь у виставках, майстер-класах.

Хендлери можуть працювати в розплідниках, кінологічних клубах, на виставках, приватно. Крім того, досвідчені хендлери можуть ділитися своїми знаннями та досвідом на курсах та майстер-класах для новачків-хендлерів.

Для того щоб стати хендлером, необхідно закінчити профільні курси. Диплом про вищу освіту не є обов'язковим. Однак, великим плюсом для успішної кар'єри хендлера буде наявність вищої ветеринарної освіти.

Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі