Косметолог

Косметолог

Косметолог - це фахівець з вищою медичною освітою за спецыальныстю «Дерматологія», який доглядає за шкірою обличчя і тіла клієнта за допомогою спеціальних косметологічних процедур і методів.

Косметологію можна розділити на апаратну, лазерну, медичну та естетичну.

Популярними послугами апаратної косметології є ультразвуковий пілінг, ультразвукове чистка обличчя, фотоомолодження, ударно-хвильова терапія та інші. В рамках апаратної косметології виділяють лазерну косметологію.

Лазерна косметологія передбачає такі процедури як: лазерний пілінг, лазерна епіляція, лазерне видалення доброякісних утворень на тілі (папіломи, родимки), лазерне видалення татуювань і т.п.

 У медичній косметології виділяють контурну пластику (усунення зморшок за допомогою ін'єкцій), мезотерапію (омолодження шляхом введення під шкіру мікроін'єкцій), ін'єкції ботоксу та інші.

Естетична косметологія включає в себе наступні процедури: чищення обличчя, обгортання, маски, корекція брів, депіляція і т.п.

Зазвичай косметологи обирають для себе якийсь один або два напрямки і в них працюють, розвиваються та напрацьовують собі постійних клієнтів.

ОБОВ'ЯЗКИ КОСМЕТОЛОГА

  • надання консультацій і послуг клієнтам з питань догляду за шкірою обличчя і тіла;
  • огляд проблемних зон клієнта, діагностика і рекомендації з їхнього усунення;
  • володіння різними сучасними техніками і процедурами косметології та їх практичне застосування.

МІСЦЯ РОБОТИ

Салони краси, spa-салони, косметологічні центри, клініки лазерної косметології, санаторії, різні курорти, круїзні лайнери.

Професія косметолога дуже затребувана на ринку праці. У косметологів завжди є робота, а особливо зараз, коли з'явилося безліч нових методик і процедур по догляду за шкірою обличчя і тіла.

Щоб стати косметологом на професійному рівні, необхідно здобути вищу медичну освіту за фахом «Лікувальна справа», а також закінчити ординатура за фахом «Дерматологія».

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Наступний 2020-2021 навчальний рік стане роком математики в Україні

"Оскільки за результатами PISA-2018 ми маємо найгірші дані саме з математики, наступний 2020-2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні."

Читати далі
MUST HAVE НАВИЧКИ МАЙБУТНЬОГО ПРОФЕСІОНАЛА

Ринок праці в наш час - живий організм, що постійно змінюється і підлаштовується під потреби швидкоплинного часу.

Читати далі
МЕДИЧНІ ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО

Сьогодні біотехнології та медицина розвиваються як ніколи стрімко і мають велику потребу в професіоналах, про існування спеціалізацій яких ми з вами раніше навіть не здогадувалися. 

Читати далі