Космічний психолог

Космічний психолог

Космічний психолог – це перспективна професія, що вивчає особливості поведінки космонавтів, що перебувають у незвичних для людини умовах.

Стан невагомості, гіподинамія, перебування в ізольованому просторі – от основні небезпеки, які можуть стати причиною серйозних змін людського здоров'я та психіки. Вчасно визначити такі відхилення, провести якісну підготовку до вильоту та максимально «пом'якшити» період адаптації покликаний спеціально підготовлений співробітник – ним звичайно є космічний психолог.

ОБОВ'ЯЗКИ КОСМІЧНОГО ПСИХОЛОГА

  • діагностика психологічного стану та професійної придатності космонавтів;
  • формування екіпажу з урахуванням сумісності його членів;
  • проведення психологічної підготовки перед вильотом;
  • коректування стану екіпажу спеціальними методами;
  • консультування та своєчасне надання професійної допомоги людям, що перебувають на орбіті або на борту космічного транспорту.

МІСЦЯ РОБОТИ

  1. науково-дослідні інститути
  2. профільні дослідні центри 
  3. підприємства космічної галузі

Зрозуміло, що професія космічного психолога вимагає від фахівців великих базових знань не тільки в психології, але й у медицині, космології, фізиці та фармації. Сьогодні таких висококласних співробітників готують тільки профільніх авіаційних ВНЗ.

Як здобути вищу авіаційну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі