Космічний психолог

Космічний психолог

Космічний психолог – це перспективна професія, що вивчає особливості поведінки космонавтів, що перебувають у незвичних для людини умовах.

Стан невагомості, гіподинамія, перебування в ізольованому просторі – от основні небезпеки, які можуть стати причиною серйозних змін людського здоров'я та психіки. Вчасно визначити такі відхилення, провести якісну підготовку до вильоту та максимально «пом'якшити» період адаптації покликаний спеціально підготовлений співробітник – ним звичайно є космічний психолог.

ОБОВ'ЯЗКИ КОСМІЧНОГО ПСИХОЛОГА

  • діагностика психологічного стану та професійної придатності космонавтів;
  • формування екіпажу з урахуванням сумісності його членів;
  • проведення психологічної підготовки перед вильотом;
  • коректування стану екіпажу спеціальними методами;
  • консультування та своєчасне надання професійної допомоги людям, що перебувають на орбіті або на борту космічного транспорту.

МІСЦЯ РОБОТИ

  1. науково-дослідні інститути
  2. профільні дослідні центри 
  3. підприємства космічної галузі

Зрозуміло, що професія космічного психолога вимагає від фахівців великих базових знань не тільки в психології, але й у медицині, космології, фізиці та фармації. Сьогодні таких висококласних співробітників готують тільки профільніх авіаційних ВНЗ.

Як здобути вищу авіаційну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Куди вступати: найперспективніші професії 2021-2025 років

Щорічно нові молоді спеціалісти, закінчивши своє навчання, починають активний пошук роботи. Пропонуємо ознайомитися зі списком одних з найбільш привабливих напрямків для навчання в найближчі 5 років.

Читати далі
Косплей: хобі чи спосіб заробітку

Мистецтво перевтілення, магія перевдягань і змалювання образу до найдрібніших деталей - це КОСПЛЕЙ. Сьогодні цей модний напрямок набирає обертів і в Україні.

Читати далі
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі