Космічний психолог

Космічний психолог

Космічний психолог – це перспективна професія, що вивчає особливості поведінки космонавтів, що перебувають у незвичних для людини умовах.

Стан невагомості, гіподинамія, перебування в ізольованому просторі – от основні небезпеки, які можуть стати причиною серйозних змін людського здоров'я та психіки. Вчасно визначити такі відхилення, провести якісну підготовку до вильоту та максимально «пом'якшити» період адаптації покликаний спеціально підготовлений співробітник – ним звичайно є космічний психолог.

ОБОВ'ЯЗКИ КОСМІЧНОГО ПСИХОЛОГА

  • діагностика психологічного стану та професійної придатності космонавтів;
  • формування екіпажу з урахуванням сумісності його членів;
  • проведення психологічної підготовки перед вильотом;
  • коректування стану екіпажу спеціальними методами;
  • консультування та своєчасне надання професійної допомоги людям, що перебувають на орбіті або на борту космічного транспорту.

МІСЦЯ РОБОТИ

  1. науково-дослідні інститути
  2. профільні дослідні центри 
  3. підприємства космічної галузі

Зрозуміло, що професія космічного психолога вимагає від фахівців великих базових знань не тільки в психології, але й у медицині, космології, фізиці та фармації. Сьогодні таких висококласних співробітників готують тільки профільніх авіаційних ВНЗ.

Як здобути вищу авіаційну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі
Професії майбутнього в сфері будівництва та міського господарства

 

Сьогодні активно впроваджуються технологічні інновації в сфері будівництва та міського господарства, що, безумовно, спричинить за собою появу нових фахівців на ринку праці.

Читати далі
КИТАЙ ЗАПРОШУЄ ВОЛОНТЕРІВ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2022 У ПЕКІНІ

Стартував набір волонтерів для допомоги в організації і проведенні Олімпійських ігор 2022 року у Пекіні, які пройдуть з 4 по 20 лютого.

Читати далі