Космічний психолог

Космічний психолог

Космічний психолог – це перспективна професія, що вивчає особливості поведінки космонавтів, що перебувають у незвичних для людини умовах.

Стан невагомості, гіподинамія, перебування в ізольованому просторі – от основні небезпеки, які можуть стати причиною серйозних змін людського здоров'я та психіки. Вчасно визначити такі відхилення, провести якісну підготовку до вильоту та максимально «пом'якшити» період адаптації покликаний спеціально підготовлений співробітник – ним звичайно є космічний психолог.

ОБОВ'ЯЗКИ КОСМІЧНОГО ПСИХОЛОГА

  • діагностика психологічного стану та професійної придатності космонавтів;
  • формування екіпажу з урахуванням сумісності його членів;
  • проведення психологічної підготовки перед вильотом;
  • коректування стану екіпажу спеціальними методами;
  • консультування та своєчасне надання професійної допомоги людям, що перебувають на орбіті або на борту космічного транспорту.

МІСЦЯ РОБОТИ

  1. науково-дослідні інститути
  2. профільні дослідні центри 
  3. підприємства космічної галузі

Зрозуміло, що професія космічного психолога вимагає від фахівців великих базових знань не тільки в психології, але й у медицині, космології, фізиці та фармації. Сьогодні таких висококласних співробітників готують тільки профільніх авіаційних ВНЗ.

Як здобути вищу авіаційну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
ФОТОКОНКУРС від ООН
Організація Об'єднаних Націй проголосила 2020 Міжнародним роком охорони здоров'я рослин (МГОЗР). У зв'язку з цим було оголошено конкурс фотографій.
Читати далі
Стань частиною команди «Академік Вернадський»

Станція «Академік Вернадський», що розташовується на острові Галіндез, - система з власною інфраструктурою, завдяки якій гарантується стабільна робота протягом усього року.

Читати далі
Наступний 2020-2021 навчальний рік стане роком математики в Україні

"Оскільки за результатами PISA-2018 ми маємо найгірші дані саме з математики, наступний 2020-2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні."

Читати далі