Логіст

Логіст

Логіст - це фахівець з управління матеріальними і людськими ресурсами, що здійснює свої дії з метою оптимізації певних бізнес процесів.

Іншими словами, менеджер-логіст може відповідати за організацію економічного зберігання товарів, їхнє раціональне переміщення між складами або до споживача, а також курировання процесу їхньої доставки водіями або транспортними компаніями.

Повний перелік обов'язків логіста обумовлює місце і специфіку його роботи. Так, наприклад:

логіст із закупівель – організує своєчасну доставку сировини і товарів на виробниче або торгівельне підприємство;

виробничий логіст – забезпечує отримання і зберігання сировини, матеріалів і товарів, а також організує їхнє переміщення між складами і структурними підрозділами підприємства;

транспортний логіст – співробітник, відповідальний за вибір оптимального (економічного і швидкого) способу доставки товарів і вантажів;

митний фахівець – логіст, робота якого полягає в оптимізації процесу проходження і оформлення вантажу на митниці.

Звичайно ж, професія логіста як і більшість адміністративних посад передбачає самий широкий спектр обов'язків, починаючи від ведення документообігу і закінчуючи управлінням людьми і логістичними операціями. Якісно виконувати такий фронт робіт зможе тільки професійно підготовлений і грамотний фахівець.

ВИМОГИ ДО ЛОГІСТА

  • вища освіта;
  • стаж роботи в сфері логістики;
  • розуміння всіх етапів і особливостей організації логістичних операцій;
  • досвідчений користувач ПК;
  • чітка дикція;
  • активність і уважність.

Робота логістом напевно підійде людям з розвиненими організаторськими і управлінськими якостями. Тому, якщо ви відносите себе до них, бажаєте мати престижну, добре оплачувану професію і стати логістом, - почніть із здобуття фахової освіти.

Профільні спеціальності у ВНЗ, наприклад, такі як:

«Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті»;

«Організація перевезень і управління на залізничному транспорті».

Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі