Логіст

Логіст

Логіст - це фахівець з управління матеріальними і людськими ресурсами, що здійснює свої дії з метою оптимізації певних бізнес процесів.

Іншими словами, менеджер-логіст може відповідати за організацію економічного зберігання товарів, їхнє раціональне переміщення між складами або до споживача, а також курировання процесу їхньої доставки водіями або транспортними компаніями.

Повний перелік обов'язків логіста обумовлює місце і специфіку його роботи. Так, наприклад:

логіст із закупівель – організує своєчасну доставку сировини і товарів на виробниче або торгівельне підприємство;

виробничий логіст – забезпечує отримання і зберігання сировини, матеріалів і товарів, а також організує їхнє переміщення між складами і структурними підрозділами підприємства;

транспортний логіст – співробітник, відповідальний за вибір оптимального (економічного і швидкого) способу доставки товарів і вантажів;

митний фахівець – логіст, робота якого полягає в оптимізації процесу проходження і оформлення вантажу на митниці.

Звичайно ж, професія логіста як і більшість адміністративних посад передбачає самий широкий спектр обов'язків, починаючи від ведення документообігу і закінчуючи управлінням людьми і логістичними операціями. Якісно виконувати такий фронт робіт зможе тільки професійно підготовлений і грамотний фахівець.

ВИМОГИ ДО ЛОГІСТА

  • вища освіта;
  • стаж роботи в сфері логістики;
  • розуміння всіх етапів і особливостей організації логістичних операцій;
  • досвідчений користувач ПК;
  • чітка дикція;
  • активність і уважність.

Робота логістом напевно підійде людям з розвиненими організаторськими і управлінськими якостями. Тому, якщо Ви відносите себе до них, бажаєте мати престижну, добре оплачувану професію і стати логістом, - почніть із здобуття фахової освіти.

Профільні спеціальності у ВНЗ, наприклад, такі як:

«Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті»;

«Організація перевезень і управління на залізничному транспорті».

Останні новини
24.09.2020
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі
09.08.2020
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі
30.05.2020
Професії майбутнього в сфері будівництва та міського господарства

 

Сьогодні активно впроваджуються технологічні інновації в сфері будівництва та міського господарства, що, безумовно, спричинить за собою появу нових фахівців на ринку праці.

Читати далі