Маклер

Маклер

Маклер - це експерт, що виступає в ролі посередника при здійсненні угод купівлі – продажу, оренди, обміну нерухомості, активів та цінних паперів. Це компетентний консультант, обізнаний у всіх питаннях своєї галузі, та той що надає послуги на страховому, фінансовому, біржовому та ріелторському ринку.

ОБОВ'ЯЗКИ МАКЛЕРА

  • сприяє купівлі-продажу потрібного об'єкту;
  • підбирає його оптимальний варіант;
  • відмінно орієнтується в ринковій кон'юнктурі;
  • виступає гарантом дотримання законності та правильності оформлення угоди;
  • надає консультації та підбір оптимальних програм на страховому ринку;
  • працює як брокер на біржі цінних паперів.

Збираючись освоїти професію маклера, потрібно мати на увазі, що заробітна плата такого фахівця часто безпосередньо залежить від кількості зроблених їм угод. Тому серед компетенцій, необхідних для прибуткової роботи маклера, на перше місце виходить не наявність фахової освіти, а особисті якості, такі, як: моторність, активність, вміння постійне «тримати руку на пульсі», комунікабельність, відповідальність та надійність.

Однак, безумовно, наявність профільної освіти тільки допоможе починаючому маклерові, що володіє необхідними особистими якостями, побудувати успішну кар'єру у своїй сфері та стати маклером на професійному рівні. 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПУ*

Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з предметів:

  1. українська мова та література
  2. математика
  3. іноземна мова, історія України або географія

Спеціальність: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

* Інформація для вступу в різних ВНЗ може відрізнятися.

Як здобути економічну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Куди вступати: найперспективніші професії 2021-2025 років

Щорічно нові молоді спеціалісти, закінчивши своє навчання, починають активний пошук роботи. Пропонуємо ознайомитися зі списком одних з найбільш привабливих напрямків для навчання в найближчі 5 років.

Читати далі
Косплей: хобі чи спосіб заробітку

Мистецтво перевтілення, магія перевдягань і змалювання образу до найдрібніших деталей - це КОСПЛЕЙ. Сьогодні цей модний напрямок набирає обертів і в Україні.

Читати далі
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі