Міколог

Міколог

Міколог - це біолого-медична професія, що об'єднала в собі декілька різних напрямків.

У широкому сенсі слова наука мікологія займається вивченням появи, розвитку та життєдіяльності грибів – мікроорганізмів, що впливають на здоров'я і рівновагу природи та людини.

Сьогодні залежно від напрямку своєї роботи, кваліфіковані мікологи можуть здійснювати або медичну практику, або науково-дослідну діяльність.

Лікар міколог – це професійний дерматолог, який займається діагностикою та лікуванням різних грибкових захворювань вражаючих тіло, волосся та нігті людини.

Обов'язки лікаря-міколога

  • прийом і консультування пацієнтів;
  • первинний огляд;
  • забір матеріалу для проведення мікологічних аналізів;
  • постановка діагнозу;
  • визначення лікувального курсу.

Міколог вчений – це науковий співробітник, що вивчає систематику грибів, фактори, що впливають на їхній розвиток, а також особливості їхньої генетики, фізіології і біохімії. Як правило, вчені-мікологи працюють у різних лабораторіях, у науково-дослідних інститутах, в системі освіти або ж на спеціалізованих підприємствах.

Якщо ви прагнете освоїти цікаву професію міколога і уже визначилися зі своєю майбутньою спеціальністю, зверніть увагу на спеціальність "Мікологія" і профільні програми навчання, запропоновані у вищих навчальних закладах.

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі