Міколог

Міколог

Міколог - це біолого-медична професія, що об'єднала в собі декілька різних напрямків.

У широкому сенсі слова наука мікологія займається вивченням появи, розвитку та життєдіяльності грибів – мікроорганізмів, що впливають на здоров'я і рівновагу природи та людини.

Сьогодні залежно від напрямку своєї роботи, кваліфіковані мікологи можуть здійснювати або медичну практику, або науково-дослідну діяльність.

Лікар міколог – це професійний дерматолог, який займається діагностикою та лікуванням різних грибкових захворювань вражаючих тіло, волосся та нігті людини.

Обов'язки лікаря-міколога

  • прийом і консультування пацієнтів;
  • первинний огляд;
  • забір матеріалу для проведення мікологічних аналізів;
  • постановка діагнозу;
  • визначення лікувального курсу.

Міколог вчений – це науковий співробітник, що вивчає систематику грибів, фактори, що впливають на їхній розвиток, а також особливості їхньої генетики, фізіології і біохімії. Як правило, вчені-мікологи працюють у різних лабораторіях, у науково-дослідних інститутах, в системі освіти або ж на спеціалізованих підприємствах.

Якщо ви прагнете освоїти цікаву професію міколога і уже визначилися зі своєю майбутньою спеціальністю, зверніть увагу на спеціальність "Мікологія" і профільні програми навчання, запропоновані у вищих навчальних закладах.

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Куди вступати: найперспективніші професії 2021-2025 років

Щорічно нові молоді спеціалісти, закінчивши своє навчання, починають активний пошук роботи. Пропонуємо ознайомитися зі списком одних з найбільш привабливих напрямків для навчання в найближчі 5 років.

Читати далі
Косплей: хобі чи спосіб заробітку

Мистецтво перевтілення, магія перевдягань і змалювання образу до найдрібніших деталей - це КОСПЛЕЙ. Сьогодні цей модний напрямок набирає обертів і в Україні.

Читати далі
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі