Проктолог

Проктолог

Проктолог (Колопроктолог) - це фахівець із лікування хвороб прямої кишки, заднього проходу і параректальної області.

Геморой, тріщини, простатит, травми та пухлини – от далеко не повний перелік захворювань, терапію яких здійснює кваліфікований проктолог.

Відомо, що лікуванням проктологічних захворювань люди займалися ще здавна. Гіппократ, Авіценна, а також багато інших відомих лікарів розробили цілий ряд рекомендацій, які і стали основою сучасної проктології. Чи потрібно говорити про те, що завдяки цим працям і розвитку медичних технологій, сьогодні більшість хвороб кишечника досить швидко визначаються і піддаються лікуванню.

Обов'язки проктолога

  • первинний огляд пацієнта;
  • проведення діагностики (ректальні дослідження, аналізи, іригографія, колоноскопія і т.д.);
  • постановка діагнозу;
  • лікування захворювання.

Проктологія – це спеціальність, що виникла на стику хірургії, терапії та гастроентерології. Тому професіонали в даній сфері повинні мати ще й відповідні комплексні знання.

Вимоги до проктолога

  • вища профільна освіта;
  • відмінні знання в ввіреній медичній галузі;
  • досвід роботи зі спеціальною медичною технікою та інструментами;
  • акуратність і уважність.

Крім того, професія проктолога з кожним роком стає все більш популярною. Це й не дивно, адже сидячий спосіб життя, гіподинамія та інші несприятливі фактори сприяють збільшенню кількості пацієнтів із проктологічними проблемами.

Бажаєте стати проктологом? Тоді вам необхідно здобути вищу медичну освіту і пройти навчання в клінічній ординатурі за спеціальністю "Проктологія". 

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі