Проктолог

Проктолог

Проктолог - це фахівець із лікування хвороб прямої кишки, заднього проходу і параректальної області.

Геморой, тріщини, простатит, травми та пухлини – от далеко не повний перелік захворювань, терапію яких здійснює кваліфікований проктолог.

Відомо, що лікуванням проктологічних захворювань люди займалися ще здавна. Гіппократ, Авіценна, а також багато інших відомих лікарів розробили цілий ряд рекомендацій, які і стали основою сучасної проктології. Чи потрібно говорити про те, що завдяки цим працям і розвитку медичних технологій, сьогодні більшість хвороб кишечника досить швидко визначаються і піддаються лікуванню.

Обов'язки проктолога

  • первинний огляд пацієнта;
  • проведення діагностики (ректальні дослідження, аналізи, іригографія, колоноскопія і т.д.);
  • постановка діагнозу;
  • лікування захворювання.

Проктологія – це спеціальність, що виникла на стику хірургії, терапії та гастроентерології. Тому професіонали в даній сфері повинні мати ще й відповідні комплексні знання.

Вимоги до проктолога

  • вища профільна освіта;
  • відмінні знання в ввіреній медичній галузі;
  • досвід роботи зі спеціальною медичною технікою та інструментами;
  • акуратність і уважність.

Крім того, професія проктолога з кожним роком стає все більш популярною. Це й не дивно, адже сидячий спосіб життя, гіподинамія та інші несприятливі фактори сприяють збільшенню кількості пацієнтів із проктологічними проблемами.

Бажаєте стати проктологом? Тоді Вам необхідно здобути вищу медичну освіту і пройти навчання в клінічній ординатурі за спеціальністю "Проктологія". 

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
09.08.2020
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі
30.05.2020
Професії майбутнього в сфері будівництва та міського господарства

 

Сьогодні активно впроваджуються технологічні інновації в сфері будівництва та міського господарства, що, безумовно, спричинить за собою появу нових фахівців на ринку праці.

Читати далі
17.02.2020
КИТАЙ ЗАПРОШУЄ ВОЛОНТЕРІВ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2022 У ПЕКІНІ

Стартував набір волонтерів для допомоги в організації і проведенні Олімпійських ігор 2022 року у Пекіні, які пройдуть з 4 по 20 лютого.

Читати далі