Пульмонолог

Пульмонолог

Пульмонолог (у перекладі з латинської pulmo – легені й lógos – навчання) – це лікар, що спеціалізується на діагностиці і лікуванні легеневих і дихальних захворювань.

Відомо, що за кордоном пульмонологію часто називають «грудною медициною». Пов'язане це, звичайно ж, в першу чергу, з місцем розташування предмета захворювання, а також його близькістю до інших органів грудної клітини.

Для того щоб якісно та безпечно проводити лікування дихальних хвороб, професійний пульмонолог повинен мати комплексні знання в суміжних медичних сферах, таких як: кардіологія, неврологія, хірургія, реабілітологія і т.д. До того ж, не секрет, що досить часто хірурги-каріології, -пульмонологи і -травматологи працюю у «зв’язці», для того щоб, у разі потреби, зробити оперативне втручання або лікування певного органу.

Що лікує пульмонолог

Пульмонологічні хвороби: абсцес, гамартома, фіброз легенів, інфаркт легені, рак легенів, пневмонія або пневмоконіоз, хронічний бронхіт, трахеобронхіт, пневмосклероз, емфізема легенів і т.д.

Обов'язки пульмонолога

  • визначення виду і ступеня тяжкості захворювання;
  • розробка і контроль виконання лікувальної програми;
  • участь в оглядах співробітників, що працюють на шкідливих промислових виробництвах.

Вимоги до пульмонолога

  • вища профільна освіта;
  • стаж роботи, знання особливостей різних дихальних захворювань;
  • розуміння їхнього взаємозв'язку з іншими системами та органами організму.

Також, вченими доведено, що, найчастіше, паралельно з погіршенням екологічної ситуації відзначається і збільшення кількості страждаючих пульмонологічними захворюваннями. Очевидно, що така негативна статистика свідчить про те, що професія пульмонолога в найближчому майбутньому точно не втратить своєї актуальністі.

Прагнете одержати затребувану медичну спеціальність і стати пульмонологом? Тоді необхідно подумати про здобуття вищої медичної освіти за спеціальністю "Пульмонологія".

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
MUST HAVE НАВИЧКИ МАЙБУТНЬОГО ПРОФЕСІОНАЛА

Ринок праці в наш час - живий організм, що постійно змінюється і підлаштовується під потреби швидкоплинного часу.

Читати далі
МЕДИЧНІ ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО

Сьогодні біотехнології та медицина розвиваються як ніколи стрімко і мають велику потребу в професіоналах, про існування спеціалізацій яких ми з вами раніше навіть не здогадувалися. 

Читати далі