Венеролог

Венеролог

Венерологія (від латинського слова «Venus» - Венера, богиня любові) - це галузь медицини, яка покликана вивчати і лікувати венеричні захворювання. Відповідно, венеролог - це лікар, який спеціалізується на лікуванні венеричних (інфекційних) захворювань або, як їх прийнято називати, ІПСШ - інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Професія венеролога завжди була, є і буде актуальною і затребуваною, як на світовому, так і на українському ринку праці. Адже кількість людей, які потребують їхньої професійної допомоги, з кожним роком тільки зростає. За даними ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров'я) кожен день в світі відбувається 1 мільйон заражень венеричними захворюваннями.

Як правило, пацієнтами венеролога стають чоловіки і жінки, які ведуть активне статеве життя, мають більше одного постійного партнера і нехтують засобами контрацепції.

Венеролог лікує такі захворювання, як: сифіліс, гонорея, генітальний герпес, трихомоніаз, хламідіоз, молочниця, мікоплазмоз і уреаплазмоз, пахова гранульома, м'який шанкр, папілома, ВІЛ (вірус імунодефіциту людини), лобкової педикульоз, короста.

ОБОВ'ЯЗКИ ВЕНЕРОЛОГА

  • здійснення амбулаторно-поліклінічного прийому пацієнтів;
  • огляд пацієнтів;
  • забір мазків, біоматеріалу;
  • встановлення діагнозу і призначення відповідного лікування;
  • профілактика захворювань венеричного характеру;
  • ведення медичної документації.

Про венеричні захворюваннях не прийнято говорити вголос. Пацієнтам, як правило, ніяково розповідати про свої проблеми кому б то не було, і дуже часто рішення проблеми затягується. У підсумку, все одно, рано чи пізно, доведеться йти до фахівця. І тут важливо, щоб венеролог, крім професіоналізму, високої якості «обслуговування» і гарантій анонімності, мав такі особисті якості, які роблять спілкування з пацієнтом більш комфортним. Це почуття такту, акуратність, уважність, здатність до співпереживання, а також делікатне ставлення до пацієнта.

МІСЦЯ РОБОТИ

Венерологи працюють в лікарнях, поліклініках, приватних клініках, шкірно-венерологічних диспансерах, пологових будинках і т.п.

ЯК СТАТИ ВЕНЕРОЛОГОМ

Для того щоб стати венерологом, необхідно здобути вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» або «Педіатрія», а потім пройти додаткову підготовку за фахом «Дерматовенерологія».

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПУ *

Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з предметів:

  1. українська мова та література
  2. біологія
  3. хімія або фізика

* Інформація для вступу до різних ВНЗ може відрізнятися.

Як здобути вищу медичну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Професії майбутнього в сфері будівництва та міського господарства

 

Сьогодні активно впроваджуються технологічні інновації в сфері будівництва та міського господарства, що, безумовно, спричинить за собою появу нових фахівців на ринку праці.

Читати далі
КИТАЙ ЗАПРОШУЄ ВОЛОНТЕРІВ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2022 У ПЕКІНІ

Стартував набір волонтерів для допомоги в організації і проведенні Олімпійських ігор 2022 року у Пекіні, які пройдуть з 4 по 20 лютого.

Читати далі
ФОТОКОНКУРС від ООН
Організація Об'єднаних Націй проголосила 2020 Міжнародним роком охорони здоров'я рослин (МГОЗР). У зв'язку з цим було оголошено конкурс фотографій.
Читати далі