Звукорежисер

Звукорежисер

Звукорежисер - це професіонал, який займається створенням звукових образів, підбором звукового ряду, музичного супроводу і його драматургією. Ціль роботи такого фахівця – за допомогою звуків і музики викликати в глядачів фільмів або слухачів радіо, яскраві, позитивні або негативні емоції.

Професійний звукорежисер – це не тільки творчий працівник, але ще й «технар», який добре розбирається у фізиці звуку, принципах акустики та професійній апаратурі. Обов'язки звукорежисера досить широкі. Цей фахівець не тільки підбирає необхідні мелодії або робить імітацію потрібних звуків, але й записує, обробляє, а також відтворює їх, використовуючи спеціальні технічні засоби і комп'ютерні програми.

Сьогодні звукорежисери необхідні і затребувані як у кіностудіях, так і на радіо, на телеканалах, у звукозаписних компаніях або в рекламних агентствах. До того ж, щорічно з розвитком ринку реклами та мультимедіа престиж цієї професії тільки зростає.

Вимоги до звукорежисера

  • вища освіта за спеціальністю "Звукорежисура";
  • базова музична підготовка;
  • відмінний слух і смак;
  • наявність досвіду роботи або портфоліо;
  • вміння працювати зі спеціальними технічними засобами.

Якщо ви вже закінчили музичну школу і прагнете присвятити свою кар'єру звукам і музиці, можете спробувати себе в професії звукорежисера.  

 Для того щоб стати звукорежисером, безумовно, необхідно мати спеціальну освіту. 

Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі