Астроном

Астроном

Астроном - це кваліфікований співробітник, який займається вивченням космічної природи: планет, зірок, комет, супутників і метеоритів.

З давніх-давен, ці «зоряні вчені» ретельно стежили за станом космічної сфери для того, щоб вчасно повідомити людей про можливі зміни в природі або ж попередити про небезпеку, що насувається. Сьогодні ж професійні астрономи працюють в обсерваторіях, науково-дослідних центрах, викладають в університетах і навіть проводять екскурсії в планетаріях.

Чим займається астроном

  • вивченням теорії астрономії та космології;
  • спостереженням за рухом небесних тіл;
  • проведенням аналітичної роботи;
  • консультуванням фахівців з інших областей;
  • підготовкою звітів і доповідей;
  • виступають на конференціях;
  • розробляють нові методи досліджень і проектують спеціальну апаратуру;
  • своєчасно виявляють і попереджають про негативні процеси і явищах, що відбуваються в космосі.

Сьогодні сучасна астрономія вимагає від фахівців крім базової вищої освіти ще й фундаментальних знань в суміжних науках, таких як: математика, фізика, хімія та навіть робототехніка. Крім того, якщо Ви бажаєте спробувати себе в професії астронома, Вам, напевно, стане в нагоді володіння англійською мовою, а також навички використання спеціальних комп'ютерних програм. І, звичайно ж, без любові до планет і космосу майбутньому астроному просто не обійтися.

Тому тим, хто хочк присвятити себе цій цікавій науці і стати астрономом, необхідно здобути вищу освіту за спеціальністю "Астрономія".

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
09.08.2020
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі
30.05.2020
Професії майбутнього в сфері будівництва та міського господарства

 

Сьогодні активно впроваджуються технологічні інновації в сфері будівництва та міського господарства, що, безумовно, спричинить за собою появу нових фахівців на ринку праці.

Читати далі
17.02.2020
КИТАЙ ЗАПРОШУЄ ВОЛОНТЕРІВ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2022 У ПЕКІНІ

Стартував набір волонтерів для допомоги в організації і проведенні Олімпійських ігор 2022 року у Пекіні, які пройдуть з 4 по 20 лютого.

Читати далі