Астроном (Астрономія)

Астроном (Астрономія)

Астроном - це кваліфікований співробітник, який займається вивченням космічної природи: планет, зірок, комет, супутників і метеоритів.

З давніх-давен, ці «зоряні вчені» ретельно стежили за станом космічної сфери для того, щоб вчасно повідомити людей про можливі зміни в природі або ж попередити про небезпеку, що насувається. Сьогодні ж професійні астрономи працюють в обсерваторіях, науково-дослідних центрах, викладають в університетах і навіть проводять екскурсії в планетаріях.

Чим займається астроном

  • вивченням теорії астрономії та космології;
  • спостереженням за рухом небесних тіл;
  • проведенням аналітичної роботи;
  • консультуванням фахівців з інших областей;
  • підготовкою звітів і доповідей;
  • виступають на конференціях;
  • розробляють нові методи досліджень і проектують спеціальну апаратуру;
  • своєчасно виявляють і попереджають про негативні процеси і явищах, що відбуваються в космосі.

Сьогодні сучасна астрономія вимагає від фахівців крім базової вищої освіти ще й фундаментальних знань в суміжних науках, таких як: математика, фізика, хімія та навіть робототехніка. Крім того, якщо ви бажаєте спробувати себе в професії астронома, Вам, напевно, стане в нагоді володіння англійською мовою, а також навички використання спеціальних комп'ютерних програм. І, звичайно ж, без любові до планет і космосу майбутньому астроному просто не обійтися.

Тому тим, хто хочк присвятити себе цій цікавій науці і стати астрономом, необхідно здобути вищу освіту за спеціальністю "Астрономія".

Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Куди вступати: найперспективніші професії 2021-2025 років

Щорічно нові молоді спеціалісти, закінчивши своє навчання, починають активний пошук роботи. Пропонуємо ознайомитися зі списком одних з найбільш привабливих напрямків для навчання в найближчі 5 років.

Читати далі
Косплей: хобі чи спосіб заробітку

Мистецтво перевтілення, магія перевдягань і змалювання образу до найдрібніших деталей - це КОСПЛЕЙ. Сьогодні цей модний напрямок набирає обертів і в Україні.

Читати далі
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі