Астроном (Астрономія)

Астроном (Астрономія)

Астроном - це кваліфікований співробітник, який займається вивченням космічної природи: планет, зірок, комет, супутників і метеоритів.

З давніх-давен, ці «зоряні вчені» ретельно стежили за станом космічної сфери для того, щоб вчасно повідомити людей про можливі зміни в природі або ж попередити про небезпеку, що насувається. Сьогодні ж професійні астрономи працюють в обсерваторіях, науково-дослідних центрах, викладають в університетах і навіть проводять екскурсії в планетаріях.

Чим займається астроном

  • вивченням теорії астрономії та космології;
  • спостереженням за рухом небесних тіл;
  • проведенням аналітичної роботи;
  • консультуванням фахівців з інших областей;
  • підготовкою звітів і доповідей;
  • виступають на конференціях;
  • розробляють нові методи досліджень і проектують спеціальну апаратуру;
  • своєчасно виявляють і попереджають про негативні процеси і явищах, що відбуваються в космосі.

Сьогодні сучасна астрономія вимагає від фахівців крім базової вищої освіти ще й фундаментальних знань в суміжних науках, таких як: математика, фізика, хімія та навіть робототехніка. Крім того, якщо ви бажаєте спробувати себе в професії астронома, Вам, напевно, стане в нагоді володіння англійською мовою, а також навички використання спеціальних комп'ютерних програм. І, звичайно ж, без любові до планет і космосу майбутньому астроному просто не обійтися.

Тому тим, хто хочк присвятити себе цій цікавій науці і стати астрономом, необхідно здобути вищу освіту за спеціальністю "Астрономія".

Як здобути вищу освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі