Художник

Художник

Художник - це професіонал, здатний вигадувати і створювати художні образи на різних матеріалах і в різних площинах.

Картини, мультфільми, комп'ютерні ігри, ілюстрації, розпис посуду і текстилю – все це заняття, яким присвячують свій робочий час сучасні художники.

У даний момент такі кваліфіковані майстри затребувані в багатьох областях інтелектуальної та виробничої сфери. Це й не дивно, адже в основі будь-якого логотипу, упаковки або візерунка лежить певний художній образ, спеціально створений професійним художником.

Сфери зайнятості художників

  •  Образотворче мистецтво – малювання картин (портретів, пейзажів, натюрмортів або шаржів).
  • Ілюстраційна робота – придумування та промальовування персонажів книг, мультфільмів і комп'ютерних ігор, створення художніх концепцій для журналів, візуальних презентацій, канцелярських товарів, сувенірної продукції і т.д.  
  • Декоративно-оформлювальна діяльність – розпис стін і фасадів будівель, розробка декорацій, оформлення дитячих майданчиків, зон відпочинку, парків і скверів.
  • Створення нових моделей і принтів для одягу, взуття, аксесуарів і т.д.
  • Викладання малювання дорослим і дітям.

ВИМОГИ ДО ХУДОЖНИКА

  • вища профільна освіта;
  • знання основ компонування квітів, композиції, анатомії людини та історії образотворчого мистецтва;
  • вміння малювати в різних техніках;
  • навички використання різного художнього інструмента (рензлі, крейди, вугілля, олівці і т.д.).

Вміння малювати від руки є обов'язковою умовою для освоєння професії "художник", а також багатьох інших творчих професій, наприклад, таких як: дизайнер, скульптор, архітектор, декоратор і т.д. 

Для того щоб стати художником на професійному рівні, необхідно почати навчання якомога раніше: спочатку закінчити спеціальну художню школу, а після - профільний художній ВНЗ.

Як здобути вищу мистецьку освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі