Художник

Художник

Художник - це професіонал, здатний вигадувати і створювати художні образи на різних матеріалах і в різних площинах.

Картини, мультфільми, комп'ютерні ігри, ілюстрації, розпис посуду і текстилю – все це заняття, яким присвячують свій робочий час сучасні художники.

У даний момент такі кваліфіковані майстри затребувані в багатьох областях інтелектуальної та виробничої сфери. Це й не дивно, адже в основі будь-якого логотипу, упаковки або візерунка лежить певний художній образ, спеціально створений професійним художником.

Сфери зайнятості художників

  •  Образотворче мистецтво – малювання картин (портретів, пейзажів, натюрмортів або шаржів).
  • Ілюстраційна робота – придумування та промальовування персонажів книг, мультфільмів і комп'ютерних ігор, створення художніх концепцій для журналів, візуальних презентацій, канцелярських товарів, сувенірної продукції і т.д.  
  • Декоративно-оформлювальна діяльність – розпис стін і фасадів будівель, розробка декорацій, оформлення дитячих майданчиків, зон відпочинку, парків і скверів.
  • Створення нових моделей і принтів для одягу, взуття, аксесуарів і т.д.
  • Викладання малювання дорослим і дітям.

ВИМОГИ ДО ХУДОЖНИКА

  • вища профільна освіта;
  • знання основ компонування квітів, композиції, анатомії людини та історії образотворчого мистецтва;
  • вміння малювати в різних техніках;
  • навички використання різного художнього інструмента (рензлі, крейди, вугілля, олівці і т.д.).

Вміння малювати від руки є обов'язковою умовою для освоєння професії "художник", а також багатьох інших творчих професій, наприклад, таких як: дизайнер, скульптор, архітектор, декоратор і т.д. 

Для того щоб стати художником на професійному рівні, необхідно почати навчання якомога раніше: спочатку закінчити спеціальну художню школу, а після - профільний художній ВНЗ.

Як здобути вищу мистецьку освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Останні новини
Косплей: хобі чи спосіб заробітку

Мистецтво перевтілення, магія перевдягань і змалювання образу до найдрібніших деталей - це КОСПЛЕЙ. Сьогодні цей модний напрямок набирає обертів і в Україні.

Читати далі
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі