Тренер з майнд-фітнесу (Майнд коуч)

Тренер з майнд-фітнесу (Майнд коуч)

Мрієте про цікаву сучасну професію? Шукаєте нові можливості і перспективи на майбутнє? Подобається працювати з людьми, відчуваєте в собі внутрішнього педагога і психолога? Тоді професія тренер з майнд-фітнесу однозначно ваша ніша.

Даний напрямок стає все більш популярним і актуальним. Адже, щоб бути конкурентоспроможним фахівцем в наш час, важливо мати широту мислення, швидкість реагування і вміти працювати в умовах багатозадачності. Ці якості допомагає розвивати тренер з майнд-фітнесу.

ЩО ТАКЕ МАЙНД-ФІТНЕС

Словосполучення «майнд фітнес» з англійської перекладається як «тренування розуму» ( «mind» - розум, «fitness» - тренуватися). Зовсім недавно цей напрямок розглядався, як педагогічні професії майбутнього. Сьогодні ж він набуває все більшої актуальності і затребуваності.

Майнд-фітнес - це унікальна система, яка допомагає розвивати когнітивні (пізнавальні) та інтелектуальні навички особистості з урахуванням її індивідуальних особливостей і потреб професії. Працює система за допомогою спеціально розроблених програм. Вони складаються з вправ, ігрових завдань, дидактичних і рухливих ігор, стратегічних завдань, прийомів, заснованих на психофізичної дії.

Тренер з майнд-фітнесу - цн унікальний фахівець з особистісного росту, який допомагає розвивати інтелект і пам'ять, підвищувати креативність, концентрацію уваги та інші конкурентні навички. Його ще називають тренером творчих спеціалізацій. Це вчитель, психолог, аналітик, менеджер і маркетолог в одному флаконі.

ОБОВ'ЯЗКИ ТРЕНЕРА З МАЙНД-ФИТНЕСУ

В обов'язки тренера з майнд-фітнесу, як правило, входить вирішення таких завдань:

  • З'ясування цілей і особистісних якостей людини, які потрібно розвивати і вдосконалювати;
  • Визначення психотипу клієнта, оцінка його можливостей, слабких і сильний якостей;
  • Розробка програми занять, яка складається з комплексу вправ, відповідних певному темпераменту;
  • Виділення рефлексивних і регулятивних навичок, які необхідно поліпшити;
  • Підбір найбільш підходящої методики, яка відповідає особливостям клієнта і його запитам.

КОМУ БУДЕ КОРИСНА ТЕХНОЛОГІЯ МАЙНД-ФІТНЕС

Звернутися за послугою до тренера можуть люди різних професій і віку. Розробляються програми для школярів і студентів, пересічних співробітників і керівників. Адже всі хочуть бути більш ефективними, встигати більше, підвищувати якість роботи і досягати висот.

Працює тренер з майнд-фітнесу переважно індивідуально. У рідкісних випадках з маленькими групами однодумців, наприклад, співробітниками однієї фірми.

ЯК СТАТИ ТРЕНЕРОМ З МАЙНД-ФИТНЕСУ

Для того щоб стати тренером з майнд-фітнесу на професійному рівні, необхідно мати педагогічну або психологічну освіту, а також пройти профільну підготовку на курсах для майнд-коучів, яких стало з'являтися все більше на вітчизняному ринку освітніх послуг.

Сьогодні навчання тренерів з майнд-фітнесу набуває затребуваність, так як дана спеціалізація стає все більш актуальною. Такі фахівці скоро будуть потрібні в різних компаніях і сферах діяльності. Обравши дану професію, ви відкриваєте для себе перспективи на успішне і цікаве майбутнє.

Як здобути вищу гуманітарну освіту в Чехії БЕЗКОШТОВНО?!

Рекомендовані навчальні заклади
Останні новини
Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі