МЕДИЦИНА

МЕДИЧНІ ПРОФЕСІЇ: ПЕРСПЕКТИВИ ВИБОРУ

Медицина – особлива сфера, працівники якої завжди затребувані. Це й не дивно, адже хвороби – постійні супутники людини, а доктори та медичний персонал – професіонали, що допомагають людям подолати недуги. Завдяки особливим знанням і вмінням, лікарі здавна користувалися повагою і пошаною в суспільстві. Сьогодні ситуація практично не змінилася, і фахівці медичних професій потрібні як у системі державної медицини, так і в приватних клініках, у лабораторіях і в науково-дослідних інститутах. До того ж, досить часто вітчизняних медиків запрошують працювати за кордон, де їм звичайно пропонують вигідні умови праці та гарну зарплатню.

У наш час налічується велика кількість медичних профілів: лікарі, хірурги, діагности, вузькопрофільні фахівці і лаборанти – усе це медичні спеціальності, які однаково важливі та потрібні сучасній медицині. Безумовно, серед них є більш солідні, більш відповідальні і більш високооплачувані професії. Однак, незалежно від престижності профілю медика, справжній професіонал завжди буде потрібний, затребуваний і шанований серед населення. Успіх фахівця на медичному терені може залежати ще й від особистих якостей, позитивних відгуків пацієнтів, їхніх рекомендацій та репутації в професійних колах. Саме тому, плануючи вступ у медичний ВНЗ, дуже важливо правильно визначитися з вибором спеціальності, зіставити з нею особливості свого характеру, зрозуміти і прийняти думку про те, що цієї медичної професії доведеться присвятити все життя.

Як і більшість сфер, медицина розвивається «у ногу» з науково-технічним прогресом. Нанотехнології, молекулярна біологія, робототехніка, IT і програмування – усе це галузі, розробки яких активно впроваджуються в медицину. Очевидно, що такі сучасні інновації вимагають участі спеціально підготовлених фахівців. Саме тому, вже сьогодні набирають популярність такі професії медицини, як: IТ-медик, біотехнолог, трасплантолог, медичний маркетолог, молекулярний дієтолог, біотехник, наноспеціалист і т.д.

Як бачите, медичний напрямок «багатий» на спеціальності, кількість яких згодом тільки росте.

Вибір за вами! 

 

УВАГА! Інформація на сайті в розділі «Професії за напрямками», що стосується вступу у ВНЗ, є узагальненою та носить ознайомлювальний характер. Обов'язково уточнюйте деталі безпосередньо в приймальних комісіях.