СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

ПРОФЕСІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА: ПЕРСПЕКТИВИ ВИБОРУ

Сільське господарство – одна з найперспективныших областей, яка особливо цікава як українським, так і закордонним інвесторам. Щорічно в розвиток даної сфери інвестуються значні грошові вкладення, які використовуються для освоєння нових земель, закупівлі спеціального обладнання і оплати праці кваліфікованих співробітників.

Зрозуміло, що в аграрній сфері, як і в більшості інших галузей, вирішальне значення належить людській праці. Інженери і керівники, технологи і механіки, агрономи і ґрунтознавці – все це фахівці, які трудяться в сфері сільського господарства.

Плюси роботи в сільському господарстві:

  • динамічна робота з можливістю чергування «польової» і офісної діяльності;
  • гарна заробітна плата;
  • можливість купувати сільгосппродукцію за оптовою ціною.

Ризики професії:

  • відсутність «права на помилку»;
  • оцінка роботи згідно з отриманим результатом (врожайність, справність техніки, зростання продуктивності худоби і т.д.).

Не секрет, що в нашій країні сільськогосподарські спеціальності досить довго вважалися нецікавими та непрестижними. Однак, на даний момент ситуація в корені змінилася і на ці професії стали звертати увагу не тільки жителі передмістя, але і цілком успішні городяни. Також, багато з людей починають освоєння сільських професій, не проходячи профільного навчання, так би мовити, відразу ж на практиці. Одні працюють у місцевих фермерів, інші - на державних с/г підприємствах, а треті успішно займаються приватним бізнесом.

Якщо перед Вами стало питання: "чи пов'язати своє життя з одним з напрямків сільськогосподарської діяльності" – пам’ятайте, що робота "на землі", у полях, на фермах, у селах - це перш за все стан душі, це незрозуміла тяга, це бажання вирватися з гучних переповнених міст і злитися з природою, допомагаючи їй "створювати" свої "шедеври". 

 

УВАГА! Інформація на сайті в розділі «Професії за напрямками», що стосується вступу у ВНЗ, є узагальненою і носить ознайомлювальний характер. Обов'язково уточнюйте деталі безпосередньо в приймальних комісіях.