Топ - 7 найновіших модних професій для дівчат

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Практично всі ці сучасні професії мають ряд загальних переваг. Це і можливість працювати на себе, гнучкий графік роботи, висока заробітна плата, спілкування з цікавими людьми, шанс проявити свій творчий потенціал, а також організувати профільні освітні курси по своєму напрямку.

АРТ-ТЕРАПЕВТ

МИСТЕЦТВО + ПСИХОЛОГІЯ

Арт-терапія сьогодні є модним напрямком в психології, методи якої застосовують при лікуванні різних душевних розладів і психологічних відхилень. Однак арт-терапевти відходять від використання традиційних методів діагностики і лікування, а користуються виключно прийомами з елементами мистецтва. Це може бути музика, танці, малювання, театр та інші творчі напрямки.

Професія арт-терапевт підійде активним, артистичним молодим дівчатам, які люблять допомагати людям, мають розвинену фантазію, як правило, професійно займаються тим чи іншим видом мистецтва, а також розбираються в психології людини.

БАЙЄР

МОДА + ДИЗАЙН + ЕКОНОМІКА

Час йде, мода змінюється. Щороку під час fashion-показів світ моди відкриває все більше і більше нових, яскравих і талановитих дизайнерів. Модні будинки і бренди намагаються приємно здивувати своїх вимогливих Клієнтів новими колекціями і луками. А шанс побачити і придбати останні fashion-новинки в бутиках безпосередньо в тій чи іншій країні, роблять можливим саме баєри. Ці фахівці відбирають, закуповують і привозять, на їхній погляд, найбільш вдалі моделі, які повинні порадувати столичних модниць і принести прибуток самому бутіку.

Професія байєр підійде дівчатам, які цікавляться модою, вміють і люблять торгуватися, мають математичний склад розуму і яскраво виражені комунікативні навички.

ДОУЛА

 МЕДИЦИНА + ПСИХОЛОГІЯ

Доула - це модна і відносно нова професія для дівчат в нашій країні. Основна місія доули - допомагати вагітним жінкам і породіллям у всіх поточних і супутніх справах, а також безпосередньо під час пологів.

Купівля необхідних речей для пологового будинку, спілкування з медперсоналом, проведення знеболюючих маніпуляцій під час сутичок, психологічна підтримка, а також допомога після пологів - все це виконує доула. Як правило, доулами працюють суто жінки, з огляду на делікатність процесу.

Доулами можуть працювати дівчата з твердим характером, відповідальні, комунікабельні, надійні, люблячі дітей, здатні до співпереживання. Наявність медичної освіти не є обов'язковою, однак, безумовно, буде великим плюсом.

ЛЕШМЕЙКЕР

МИСТЕЦТВО + ДИЗАЙН

Сфера краси завжди могла похвалитися цікавими і творчими професіями. Майстрів beauty - індустрії по праву можна вважати одними з найбільш затребуваних і добре оплачуваних фахівців на ринку праці. Адже акуратний манікюр і макіяж, доглянуте обличчя і волосся завжди будуть в моді. Крім того, великим відмітним плюсом цієї сфери діяльності є можливість освоїти той чи інший напрямок без необхідності здобувати вищу освіту.

Лешмейкер - модний і перспективний напрямок, який отримав свою популярність завдяки дуже зручній і сучасній процедурі нарощування вій. Сьогодні модниці в усьому світі стали частіше користуватися цією послугою, що відповідно збільшило попит на хороших майстрів-лешмейкерів.

Професія лешмейкер підійде дівчатам з творчим мисленням, акуратним, охайним і посидючим.

ОРГАНІЗАТОР ПРОСТОРУ

ДИЗАЙН + ПСИХОЛОГІЯ

Організація простору - це модний вид діяльності, який давно став популярним за кордоном. Для нашої країни це напрямок відносно новий, але вже встиг підкорити серця акуратистів та перфекціоністів. Адже фахівець з організації простору - це чарівник, який допомагає встановити ідеальний порядок в домі. Але не варто плутати його з клінером. Вся фішка полягає в тому, що після роботи професійного організатора простору, при дотриманні всіх рекомендацій фахівця, порядок в будинку практично не порушується і легко підтримується.

Представниками професії організатор простору, як правило, є молоді дівчата і жінки, які можуть похвалитися такими особистими якості, як: порядність, акуратність, комунікабельність, а також, які мають навички дизайнера і творче мислення.

ФІТОДИЗАЙНЕР

ДИЗАЙН + КВІТНИКАРСТВО

Сьогодні стало модно використовувати живі рослини в якості елемента декору житлових і комерційних приміщень. Фахівця, який цим займається професійно, називають фітодизайнером. Завдяки спеціально підібраним квітковим композиціям фітодизайнер здатний створити відповідну атмосферу, притаманну тому чи іншому об'єкту. Квартири і будинки, офіси і конференц-зали, готелі та ресторани, торгово-розважальні та SPA - центри - ось основні локації, для яких, зазвичай, творять свої квіткові шедеври фітодизайнери.

Професія фітодизайнер, як правило, підходить творчим людям, добре знайомим з основами квітникарства і рослинництва, а також здатним досить легко генерувати оригінальні ідеї.

ШОПЕР

МОДА + ДИЗАЙН + ПСИХОЛОГІЯ

Існує категорія людей, які обожнюють шопінг. Для них - це не просто монотонне ходіння по магазинах у пошуках потрібного товару. Для них - це щось більш серйозне, це, можна сказати, свого роду, ціла церемонія. Нові модні колекції, шоу-руми, знижки, розпродажі, акції, бонусні системи - все це невід'ємна частина їхнього шопінгу.

Як виявилося, на цьому можна дуже добре заробляти. Допомагати людям у підборі гардеробу, консультувати з питань модних тенденцій і трендів, супроводжувати під час шопінгу - все це можна робити за винагороду. Даних фахівців прийнято називати шоперами. За кордоном ця професія давно стала популярною і затребуваною, в нашій же країні попит на шоперів набирає обертів.

Для успішної роботи в даному напрямку потрібно добре розбиратися в світі моди, мати почуття стилю, бути комунікабельним, впевненим в собі і завжди бездоганно виглядати.

Всі перераховані вище професії чудово підійдуть активним, креативним, товариським і впевненим у собі дівчатам.

Крім того, сьогодні у всьому світі спостерігається тенденція зростання переходів представників сильної статі, в професії, які, нещодавно, вважалися суто жіночими. Тому, можна сказати, що ці напрямки діяльності також відкриті для роботи в них молодим сучасним хлопцям.

Zeus як лідер команди: аналіз лідерських якостей Данила Тесленка

Популярний гравець у Кіберспорт Данило Ігорович Тесленко народився в м. Харків 8 жовтня 1987 року. Він починав грати в Counter-Strike. У кіберспорті відомий під псевдонімом Zeus. 

Читати далі
Безкоштовні освітні онлайн-ресурси для українців

З початку російської агресії мільйони українців залишилися без роботи, а їхні діти – без можливості навчатися в школах. З огляду на це деякі освітні онлайн-ресурси надали відкритий доступ до своїх курсів.

Читати далі
Найбільш високооплачувані професії 2022 року: Топ-10

Дати точний прогноз, які професії будуть «найбільш грошовими» через 5-15 років, складно. Але однозначно можна спрогнозувати, за що платитимуть в Україні найбільше 2022 року.

Читати далі