ОСТАННІ НОВИНИ

Косплей: хобі чи спосіб заробітку

Мистецтво перевтілення, магія перевдягань і змалювання образу до найдрібніших деталей - це КОСПЛЕЙ. Сьогодні цей модний напрямок набирає обертів і в Україні.

Читати далі
ТОП-7 НАЙНОВІШИХ МОДНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІВЧАТ

Останнім часом на українському ринку праці стало з'являтися все більше модних і цікавих професій для дівчат. Вони відрізняються своєю яскравістю, незвичайністю і, як правило, включають в себе нотки творчості.

Читати далі
Список найпопулярніших професій для віддаленої роботи 2020 року

Сьогодні представники популярних професій у сфері дизайну, написання текстів, створення та просування сайтів цілком успішно можуть працювати як в офісі, так і віддалено.

Читати далі

Ласкаво просимо на наш сайт

 

СКІЛЬКИ РОКІВ СВОГО ЖИТТЯ МИ ПРОВОДИМО НА РОБОТІ

За статистикою, 10-12 років свого життя людина проводить на роботі. Цифра немаленька, хоча для людини, яка любить свою професію і з задоволенням ходить на роботу, цифра зовсім не ляклива. Інша справа, якщо робота не подобається. А таких людей, згідно з опитуваннями в журналах і на телебаченні, на жаль, набагато більше.

Як же не помилитися? Як обрати саме ту, свою професію серед безлічі існуючих? Великий вибір професій та корисні матеріали, представлені на нашому сайті, допоможуть зробити правільний вибір. 

СКІЛЬКИ ПРОФЕСІЙ НАЛІЧУЄТЬСЯ У СВІТІ

У світі налічується понад 50 тисяч професій, і кожен день ця цифра збільшується. У наш час прискореного темпу розвитку науково-технічного прогресу з'являється все більше і більше нових професій, про існування яких ми з Вами навіть не здогадуємося.

Нашим завданням є надання інформації про вже існуючі професії та відстеження появи нових напрямків і спеціальностей на ринку праці.

ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ НА НАШОМУ САЙТІ

  • списки професій в алфавітному порядку за основними напрямками;
  • опис кожної професії, який включає в себе: визначення, основне поняття, посадові обов'язки, місця роботи, список шкільних предметів, необхідних для вступу до ВНЗ, список навчальних закладів України, в яких можна здобути освіту за обраною професією;
  • розділ «НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ» складається з інформації по "вищим навчальним закладам", "професійно-технічним навчальним закладам", "курсам", "онлайн - курсам" та "репетиторам" з фільтром за напрямками навчання та містам України;
  • розділ "АМЕРИКАНСЬКІ ПРОГРАМИ" включає в себе опис декількох популярних програм навчання в США для наших співвітчизників;
  • розділ "ВОЛОНТЕРСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ" містить інформацію про волонтерські організації з фільтром за напрямом діяльності та містом України;
  • розділ «НОВИНИ ТА СТАТТІ» присвячений актуальним матеріалами за темами "освіта, робота і бізнес" в Україні та за кордоном.